Nahoru
Předchozí
stránka

ZDARMA až k Vám nebo k prodávajícímu

Přijedeme a vyřídíme s Vámi vše až do konce.Mnoho našich zájemců o půjčku na auto řešilo zajímavý problém, při výběru automobilu na inzerát, který si chtěli pořídit na splátky.

Soukromí prodejci automobilů obvykle mají obavu, jak vše proběhne, že raději prodají za hotové, nechtějí nikam cestovat do leasingové či úvěrové společnosti a podobně. Toto vše nyní vyřešíme za zájemce o půjčku my.

Stačí, když nám předáte podklady o Vás a základní údaje o typu financovaného auta, zajistíme tzv. předschválení možnosti financování, v praxi Vám vlastně řekneme, ANO Vám poskytneme půjčku 100.000,- na nákup automobilu Škoda Octavia...

Poté následuje společné kontaktování prodávajícího automobilu, náš zkušený obchodní zástupce Vám i prodávajícímu vysvětlí jednoduchý postup uzavření smlouvy o půjčce.

Zároveň připravíme kupní smlouvu na automobil, na který si půjčku berete. Poté jsme připraveni Vás ZDARMA na naše náklady dovést až k prodávajícímu. Nemusíte tedy řešit známého, který Vás pro auto zaveze ani tlačit prodávajícího, že musí někam jezdit. To vše Vám ZDARMA zajistíme my.