Nahoru
Předchozí
stránka

Jak koupit auto

Mezi hlavní kritéri, na která je třeba brát při nákupu automobilu zřetel jsou cena kupovaného auta.

Cena automobilů se dnes oproti letům minulým posuzuje dobře, na českém internetu je mnoho inzertních portálů, na kterých se nabízejí auta k prodeji a to jak od soukromníků, tak na inzerát.

Doporučujeme Vám, poohlédnout se také po zahraničních serverech, zda vozidlo nejde levněji sehnat v zahraničí. Naše společnost umí zajistit jak vlastní dovoz vozu včetně jeho profinancování na splátky, tak veškerou administrativu. Více informací o nákupu vozidle ze zahraničí naleznete ZDE.

Určitě naleznete jak na českém tak zahraničním internetu mnoho nabídek, které na sebe budou navazovat a nad nimi budou zářit jedna či dvě nabídky s extrémně nízkou cenou. Proti těmto inzerátům doporučujeme se obrnit a „nevnímat je", z našich zkušeností 99,9% těchto inzerátů jsou buď úplným podvodem a vozidlo ve skutečnosti neexistuje nebo se jedná o pokus „krátkozrakého" prodejce nalákat do své prodejny zákazníky.

Při příjezdu na místo najednou zjistíte, že vůz není nabízen za uvedenou cenu a prodejce se bude vymlouvat na chybujícího kolegu. Když na tuto praktiku v praxi narazíte, nekupujte u tohoto prodejce, vždyť poprvé se Vás snažil podfouknout ještě před vaším příjezdem...

Zajímavou možností koupě automobilu je také nákup aut od leasingových společností. Naší nabídku aut naleznete v našem autobazaru.